Krole.pl - hodowla królików, informacje i porady dla hodowców

Najciekawsze komentarze
Autor: ~Maria Bratus (2014-12-28 20:54:05)
Temat:

nie zgadzam sie z tym ze krolica ktora jak ma ponizej 4 mlodych jest malo wydajna


Mnialam krolice ktora w pierwszym mniocie ukocila tylko dwa malenstwa kolega mowil zebym jej sie pozbyla bylam uparta i ja zostawilam i dobrze zrobilam w drogim mniocie ukocila mi 8 maluchow moja teoria nieraz pierwszy mniot moze byc maly zeby drogi [...]
Autor: Janek (2013-05-17 15:37:58)
Temat:

Od czego zacząć hodowlę królików?


Witam,

kilka dni temu przeszedłem na emeryturę. Myślę, że będę miał teraz sporo czasu, a że mieszkam na wsi i mam 1,34ha działkę (na której mieszkam) chciałbym zająć się hodowlą królików. Mam pomieszczenie gospodarc [...]
Wątek do artykułu:

Baranek miniaturka

Dodaj nowy wątek
Autor: ~Króliś (2015-07-20 14:43:54)
Temat: Baraneczek
Takie małe pytanko mam zamiar kupic króliczka...Rodzice powiedzieli że albo karzełek albo baranek miniaturka, który jest łagodniejszy, łatwiej się oswaja i jest przyjacielski?
Komentarz nie posiada autoryzacji. Może zostać usunięty.
Autor: ~Wiktoria (2016-03-02 12:53:40)
Temat: Re: Baraneczek
Ja mam dwa miniaturki, baranka i karzełka: mój to baranek a mojej siostry to karzełek ja polecam bardziej baranka, mój baranek bardzo szybko się przyzwyczaił do domu i do mnie i cały czas mnie liże po ręce, a karzełek w dwa dni i jeszcze się do niczego nie przyzwyczaił nawet do mojej siostry a mój lata po całym domu. Myślę że pomogłam. Paa Buziaki.
Komentarz nie posiada autoryzacji. Może zostać usunięty.


Dodaj odpowiedź
Autor: Napisz wynik działania: 1minusplus 4 =
Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem :)
krole.pl © 2019