Krole.pl - hodowla królików, informacje i porady dla hodowców

Najciekawsze komentarze
Autor: ~Maria Bratus (2014-12-28 20:54:05)
Temat:

nie zgadzam sie z tym ze krolica ktora jak ma ponizej 4 mlodych jest malo wydajna


Mnialam krolice ktora w pierwszym mniocie ukocila tylko dwa malenstwa kolega mowil zebym jej sie pozbyla bylam uparta i ja zostawilam i dobrze zrobilam w drogim mniocie ukocila mi 8 maluchow moja teoria nieraz pierwszy mniot moze byc maly zeby drogi [...]
Autor: Janek (2013-05-17 15:37:58)
Temat:

Od czego zacząć hodowlę królików?


Witam,

kilka dni temu przeszedłem na emeryturę. Myślę, że będę miał teraz sporo czasu, a że mieszkam na wsi i mam 1,34ha działkę (na której mieszkam) chciałbym zająć się hodowlą królików. Mam pomieszczenie gospodarc [...]
Wątek do artykułu:

Duński biały

Dodaj nowy wątek
Autor: ~anonim (2018-07-30 11:30:11)
Temat: króliś
Bardzo słodki, ale pamiętajcie wymaga mnóstwo czesania, kąpieli i jak wraca z dworu(a musi na dwór wychodzić) pomyślcie o jego BIAŁEJ, wiecznie kołtuniącej się szacie.
PS:Królik ten ma, jak można doczytać w innych źródłach, między innymi hodowców ;), ma on identyczny włos okrywowy, jak bolończyk-rasa psa. A ponieważ o psach bardziej krzykliwie jest o psach można się sugerować pielęgnacją sierści jak u bolończyka.
Komentarz nie posiada autoryzacji. Może zostać usunięty.


Dodaj odpowiedź
Autor: Napisz wynik działania: 4minusplus 2 =
Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteś robotem :)
PolecamyPodobne wątki: 

parch

,  

:-)

,  

krolis

,
krole.pl © 2019