Krole.pl - hodowla królików, informacje i porady dla hodowców

Najciekawsze komentarze
Autor: ~Maria Bratus (2014-12-28 20:54:05)
Temat:

nie zgadzam sie z tym ze krolica ktora jak ma ponizej 4 mlodych jest malo wydajna


Mnialam krolice ktora w pierwszym mniocie ukocila tylko dwa malenstwa kolega mowil zebym jej sie pozbyla bylam uparta i ja zostawilam i dobrze zrobilam w drogim mniocie ukocila mi 8 maluchow moja teoria nieraz pierwszy mniot moze byc maly zeby drogi [...]
Autor: Janek (2013-05-17 15:37:58)
Temat:

Od czego zacząć hodowlę królików?


Witam,

kilka dni temu przeszedłem na emeryturę. Myślę, że będę miał teraz sporo czasu, a że mieszkam na wsi i mam 1,34ha działkę (na której mieszkam) chciałbym zająć się hodowlą królików. Mam pomieszczenie gospodarc [...]

regulamin

krole.pl » regulamin

Regulamin

§1 OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA Z SREWISU
Portal drapiezniki.pl to serwis prowadzony przez Administratorów w formie czysto hobbystycznej. Portal przeznaczony dla wszystkich Użytkowników Internetu. Dostęp do portalu a także korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich Użytkowników. Zadaniem portalu jest szerzenie wiedzy na temat różnych rodzajów i gatunków drapieżnych zwierząt oraz promocję i ochronę dzikich zasobów naszego ekosystemu.

§2 ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU I UMIESZCZANIA KOMENTARZY DO 1.ARTYKUŁÓW NA STRONIE www.drapiezniki.pl

1.Każdy użytkownik czytający artykuły na stronie www.drapiezniki.pl ma prawo do napisania swoich spostrzeżeń, uwag, opinii.

2.Wszystkie komentarze (jeśli nie zostaną od razu w wyniki automatycznej walidacji uznane za mało wartościowe) są uwidaczniane na stronie od razu po ich napisaniu przez użytkownika.

3.Administratorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia komentarza do artykułu gdy:
komentarz zawiera treści wulgarne, obraźliwe, nie posiada sensu merytorycznego, nawołuje do nienawiści rasowej bądź jakiejkolwiek innej dyskryminacji osób lub gdy łamie obowiązujące prawo, umieszczane treści są i niezgodne z powyższym regulaminem lub obowiązującym prawem polskim, umieszczane treści są niezgodne z prawdą, zafałszowane a także gdy nie przedstawiającej żadnej wartości dla portalu.

4.Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany komentarza do artykułu gdy:
Komentarz zawiera błędy ortograficzne, językowe etc., Część komentarza nie jest związana tematycznie z treścią artykułu.

Polecamy
krole.pl © 2023